VISNYK.NET: Червоноградський вісник

31 січня 2003 року

 

ВЧОРА І ЗАВТРА ШКОЛИ №10

35 років для школи - це досить багато. За такий серйозний проміжок свого існування Червоноградська СЗШ №10 встигла не раз змінити керівництво та педагогічний колектив. Щороку до неї приходять і входять її учні. Не раз вона змінювала і свій зовнішній вигляд. Теперішній вигляд школи значно відрізняється від тієї, яким був цей заклад у перші роки свого існування. Велика заслуга у цьому директора школи Лапія В.М.

СЗШ №10 - один із небагатьох навчальних закладів міста, де навчання учнів початкових класів і основних проходить у різних приміщеннях, що є досить зручно для школярів. Це пов'язано з тим, що у перший клас діти йдуть уже з 6 років і тому потребують більшої уваги до себе, навчаючись за новим Стандартом початкової освіти, новими програмами. Здобувають освіту учні 1-3 класів у приміщенні колишнього дошкільного навчального закладу №13. Вони мають 13 чудово обладнаних кабінетів.

Основна школа також зазнала значних нововведень. Час ставить нові вимоги. На базі школи працює комп'ютерний кабінет, де учні профільних класів мають можливість безпосередньо працювати з комп'ютерами.

У школі є по-сучасному обладнані музичний та хореографічний кабінети, кабінет християнської етики. З тридцяти кабінетів 5- це кабінети української мови та літератури, 3 кабінети математики, 5 - іноземних мов. У приміщенні шкільної майстерні хлопці мають змогу оволодіти деревообробною справою, навчитись працювати на різноманітних станках. Дівчата вчаться шити, вишивати.