VISNYK.NET: Червоноградський вісник

30 серпня 2002 року

 

ЗА ПІДПРИЄМЦІВ!


Можливо, не варто скептично ставитися до появи ще одного свята, адже відзначаючи його, підприємці отримали нагоду привернути увагу до себе та своїх проблем. Тож не гріх цього дня підняти за людей справи повний келих. Не вчімо їх жити, краще допоможемо морально і “матеріально” - у вигляді інвестицій, доброзичливого чиновника, захищеного правового поля та вдячних клієнтів. Будьмо!
Водночас “Вісник” поцікавився, чи “прижилося” це свято у червоноградських підприємців?

НАТАЛЯ ЗАГОРСЬКА, директор підприємства "Галор":
- Цьогоріч святкувати разом з колективом не вийде. Але в нас поважна і приємна причина в сім'ї - наш син став студентом і ми хочемо бути на церемонії посвяти у студенти. Колектив наш невеликий - всього дванадцять працівників, тим приємніше, що наші здобутки помічають. Деякий досвід участі у конкурсах ми також маємо. Зокрема, під час минулорічного конкурсу "Галор" в числі 10 кращих підприємств міста був представлений у Львові, де нас відзначили як кращих платників податків та в номінації кращий керівник підприємства...

АНАТОЛІЙ ОСТАПЧУК, директор фірми "Соріс":
- Якщо чесно, то свят вже у нас стільки, що іноді хочеться запитати, а коли вже працювати почнемо? Наразі радий з того, що працюємо для свого міста, робимо його кращим, а люди мають роботу. Хоча не завжди її цінують, то правда. Ще побутує думка, що будівельні дорожні роботи можуть виконуватися неспеціалістами, тому часто навіть зі служби зайнятості надсилають некваліфікованих працівників. Тож у роботі підприємця досить і плюсів, і мінусів.


НІНА ГОНЧАРУК, комерційний директор ТзОВ "Дюна":
- Я за те, щоб людині робота приносила задоволення. Є робота, є зарплата, тоді буде й свято. Улюблений мій вислів ще з колишніх часів - "П'ятирічку - за три роки". Так я звикла працювати. Мій загальний стаж роботи на підприємствах - 35 років. І я не можу сказати, що тепер, чи навпаки раніше, працювати було легко. Якщо працюєш, дотримуючись законів, то працювати легко. Інша справа, що сьогодні вони постійно змінюються і за всіма змінами треба встигати.