VISNYK.NET: Червоноградський вісник

5 вересня 2003 року

 

 

БІЙКА БІЛЯ ''КРИСТИНОПОЛЯ''

 

На жаль, святкові заходи з нагоди Дня шахтаря мали сумне продовження. Близько опівночі 1 вересня по вулиці Гоголя, неподалік бару, виникло побоїще.

 

Оперативники встановили, що непрацюючий 32-річний мешканець проспекту Шевченка Сергій Д. та 20-річний непрацюючий Олег Ч. з вулиці Шептицького, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, побили братів Петра та Романа К., мешканців вулиці Львівської, та так, що останніх довелось доставляти до лікарні. Молодший 27-річний Петро отримав множинні різані рани та політравми і госпіталізований у нейрохірургію. 30-річний Роман із проникаючим ножовим пораненням - у реанімації. Усіма обставинами цього нічного кривавого інциденту опікуються тепер правоохоронці, на жаль, через "гарячі" голови роботи додалося й медикам.

 

А 26 серпня вночі по вулиці Львівській невідомі безпричинно з хуліганських спонукань побили 42-річного Тараса М., котрий, отримавши ушкодження у вигляді струсу головного мозку, черепно-мозкової травми, забоїв обличчя, звернувся за медичною допомогою. Шкода, що наше шахтарське місто ніяк не може позбутися такої слави, коли можуть нізащо побити...

Олександр ЮНКО