VISNYK.NET: Червоноградський вісник

5 червня 2003 року

 

 

СПРАВА ДЕРЖАВНОЇ ВАГИ

 

Минулої п'ятниці у Червонограді побував начальник Львівського обласного управління державної служби охорони полковник Михайло Дзюдзь. Пан полковник завітав до шахтарського Червонограда не у службових справах, візит був виключно благодійним - він привіз для школи-інтернату тридцять крісел і м'ячі.

Дитячий сиротинець також відвідали начальник Червоноградського МВ УМВСУ, підполковник міліції Ігор Терех та начальник міжрайонного відділу державної служби охорони майор Віктор Павленко. Гостей запросили оглянути немалі приміщення сиротинця - де займаються дошкільнята, де у них ігрова, музичний зал. Ось так, кабінет за кабінетом побували усюди, завітали у спортивний зал, бібліотеку, комп'ютерну. Щодо останньої, то вона обладнана найсучаснішою технікою; до речі, тільки-но отримані крісла уже зайняли своє законне місце у бібліотеці, інших кабінетах.

Директор школи-інтернату Ярослав Володимирович Луцик не без гордості розповів про своїх видатних вихованців. І зрозуміло, насамперед про Надію Покору, чемпіонку і віце-чемпіонку світу із боротьби самбо. Зараз вона сподівається, потрапити на Олімпіаду-2004 в Афінах. Серед минулорічних випускників є студенти інфізу, податкової академії, педагогічного вузу. Принагідно, пан Дзюдзь та пан Терех обіцяли всіляке сприяння тим юнакам, котрі виявлять бажання стати правоохоронцями.

Начальник Червоноградського МВ УМВСУ, підполковник міліції Ігор Терех зазначив, що було б дуже добре, якби подібних закладів щораз ставало менше. На жаль, діти з неблагополучних сімей нерідко скоюють правопорушення, додаючи клопотів міліціонерам. Слід докласти усіх зусиль, аби такі діти належно адаптувалися до дорослого життя.

Олександр ЮНКО